Ad image

Два гравці “Ліверпуля” отримали травми в першому таймі матчу проти “Брентфорда”

У першій половині матчу 25-го туру АПЛ між командами "Брентфорд" та "Ліверпуль", двоє футболістів "мерсісайдців" зазнали травм. На 30-й хвилині Кертіс Джонс отримав травму. Він спробував продовжити гру, але його хромання стало помітним, і на 34-й хвилині його замінив Раян Гравенберх. На 44-й хвилині Діогу Жота отримав травму коліна, коли суперник впав на нього всією вагою. Жоту винесли з поля

Захисник «Руху» Роман: Підходимо до матчу з «Поліссям» у відмінній формі

Захисник футбольного клубу «Рух» Віталій Роман поділився своїми думками про недавню поразку від «Бріньє Гросуплє» (1:2) та розповів про готовність команди до відновлення УПЛ. «Наша гра проти «Бріньє Гросуплє» не була найкращою. Можна сказати, що нам не вдалося продемонструвати свої найкращі якості. Суперник домінував на полі протягом значного періоду гри, тому результат був очікуваним. «Рух» втратив багато боротьби, оскільки суперник

“Створимо разом ще більшу історію”, – Трубін вітає Бенфіку з 120-річчям

Анатолій Трубін, український воротар "Бенфіки", привітав свій клуб з 120-річчям. "Бенфіці" святкує своє 120-річчя. Вітання величній "Бенфіці". Історія цього клубу наповнена величезними перемогами, історичними моментами та легендами. Це велика честь представляти цей клуб і бути частиною його історії. "Разом створимо ще більшу історію", - зазначив Трубін. Нагадаємо, що український голкіпер грає за португальський клуб з серпня 2023 року. За цей

Довбик та Циганков – у стартовому складі Жирони на матч проти Атлетіка у Ла Лізі

Сьогодні, 19 лютого, у рамках 25-го туру Ла Ліги, команда Жирона зіграє

Мбаппе незмінно вирішив покинути ПСЖ – Джерело

Форвард "Парі Сен-Жермен" Кіліан Мбаппе офіційно повідомив керівництво клубу про своє непохитне

Директор Чорноморця: Ми, можливо, єдиний клуб, що не вагався і прагнув до створення єдиного телепулу

Генеральний директор "Чорноморця", Анатолій Місюра, поділився деталями щодо телепулу УПЛ, який набуде

Реванш між Тейлором та Кеттероллом відбудеться

Промоутерська компанія Matchroom Boxing оголосила дату реваншу між колишнім абсолютним чемпіоном у

Чотири клуби УПЛ зіштовхнулися з проблемами з багажем під час повернення з Туреччини

Після незручностей з багажем, з якими українські команди стикалися на шляху до

У другій Бундеслізі матч було припинено через димові балончики, запущені вболівальниками

У Німеччині тривають протести футбольних фанатів, незадоволених угодою Федерації про продаж 8%

Трубін: Серія пенальті для голкіперів сприймається легше, адже тиск не такий великий

Анатолій Трубін, український воротар "Бенфіки", поділився своїми думками перед матчем-відповіддю Ліги Європи